2020.12.08. Kategória: Szexi csajok
Meghosszabbították a korlátozásokat

Marad továbbra is az otthon edzés

Meghosszabbították a korlátozásokat
2020.12.08. Kategória: Mondás, idézet
Én, amikor a TV-ben bemondják, hogy a sör tele van vitaminnal

Én, amikor a TV-ben bemondják, hogy a sör tele van vitaminnal
2020.12.08. Kategória: Kép
Az általános iskolák még nyitva vannak

Belestünk egy rajzórára...

Az általános iskolák még nyitva vannak
2020.12.07. Kategória: 18+
Ezt csak úgy cím nélkül 🙂

Ezt csak úgy cím nélkül 🙂
2020.12.08. Kategória: Kép
Amikor szórakozott vagy és a tepsi helyett a vágódeszkát tolod be a sütőbe

Amikor szórakozott vagy és a tepsi helyett a vágódeszkát tolod be a sütőbe
2020.12.07. Kategória: Mondás, idézet
Ez egy Hundáj gec!

Ütős ajánlat - Kár lenne kihagyni 🙂 Amúgy helyesen így írják : Hyundai Getz

Ez egy Hundáj gec!
2020.12.07. Kategória: Kép
Egy jó smink ápol és eltakar

Egy jó smink ápol és eltakar
2020.12.07. Kategória: 18+
Nyüvek költöztek szegény kutyus testébe ( +18 )

Csak, akkor indítsd el a videót, ha bírod a durvább dolgokat!

2020.12.07. Kategória: Kép
Éppen online órája volt a kiscsajnak

Cirmi úgy döntött, hogy ő is "beköszön" a tanárnőnek!

Éppen online órája volt a kiscsajnak
2020.12.07. Kategória: Reklám
Kültéri LED lámpa - Hogy ne botladozz a sötétben (x)

Mozgásérzékelős szenzorral van ellátva, csak akkor világít, amikor kell.

Napelemes, így nincs üzemeltetési költsége, 10-szer tartósabb a hagyományos lámpáknál!

>>> TOVÁBBI INFÓK ITT <<<

Kültéri LED lámpa - Hogy ne botladozz a sötétben (x)
2020.12.07. Kategória: Videók
Keményen nyomták a srácok az idei Mikulás ralin!

Már az első 1 percben nagyon komoly akciókat láthatsz!

2020.12.08. Kategória: Viccek
Az ismert telefonbeszélgetés - Egy kicsit másképp

Szia Gyuri vagyok, a hirdetésre jelentkeznék. - Fél liter muskotály 400, egy liter 800. - Ez egy SZESZhirdetés amúgy? - Az. - Figyejjé má, és ha én nem akarok muskotályt, hanem csak furmintot? - Az is 800 per liter. - És megoldható lenne, hogy ne fejtsétek le? - Mi??! - Ne fejcsed LE! Azt szeretem, ha zavaros a Pia egy kicsit... - Úristen ! - És ne mosd ki a lopót sem, mert úgy kiszopkodom, hogy besz@rsz!

Az ismert telefonbeszélgetés - Egy kicsit másképp